Można zgłaszać kandydatów do nagród i stypendiów sportowych

Paweł Wodniak  |   Fakty,Fakty mocno sportowe  |   13 stycznia 2022 14:26

Powiat oświęcimski ogłosił nabór wniosków o przyznanie nagród w działalności sportowej i  stypendiów sportowych na rok 2022. Termin mija 11 lutego.

Stypendium może otrzymać zawodnik klubu, który ma swoją siedzibę w powiecie oświęcimskim. Sportowiec musi posiadać aktualną kartę zgłoszenia lub inny dokument uprawniający do udziału w zawodach, jest został zakwalifikowany do udziału we współzawodnictwie sportowym na szczeblu krajowym lub międzynarodowym, ma udokumentowane osiągnięcia sportowe w czasie 12 miesięcy poprzedzających złożenie wniosku, nie jest zatrudniony lub związany kontraktem, na podstawie umowy o pracę lub umowy cywilno-prawnej w związku z uprawianiem dyscypliny sportowej.

„Z kolei nagrody za osiągnięte wyniki sportowe i w działalności sportowej mogą być przyznane związanym z powiatem oświęcimskim zawodnikom, trenerom i działaczom wyróżniającym się osiągnięciami na niwie sportowej” – podają służby prasowe Starostw Powiatowego w Oświęcimiu.

Wnioski można znaleźć na stronie internetowej starostwa. Wypełnione dokumenty należy złożyć na dzienniku podawczym starostwa lub wysłać pocztą tak, by wpłynęły do urzędu najpóźniej 11 lutego 2022 roku.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz nos sylwestrową?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .