Może czworonogi pójdą w ślady Piksela? – FOTO

Jola Wodniak  |   Fakty  |   8 lipca 2019 15:14

Hojność darczyńców imprezy “Podaj łapę: dzień Psa w gminie Kęty” przerosła oczekiwania organizatorów. Dary trafiły już do oświęcimskiego schroniska.

Oprócz zbiórki produktów niezbędnych do lepszego życia w schronisku OTOZ Animals w Oświęcimiu przybyli na rynek mogli skorzystać z wielu atrakcji. Między innymi otrzymali garść porad z zakresu behawiorystki psów, czy też mogli wraz z czworonogami przejść przez tor przeszkód.

„Gdy zwierzaki wraz ze swymi właścicielami próbowały swych sił na urządzeniach szkoleniowych, najmłodsi uczestnicy imprezy korzystali z atrakcji przygotowanych przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Kętach oraz Młodzieżową Radę Miejską w Kętach” – relacjonuje Barbara Kuźma-Suazo z kęckiego magistratu.

Pod bibliotecznym namiotem można było skorzystać z psich i kocich czytanek, kolorować zwierzątka, a nawet przemienić się w swojego ulubionego pupila za sprawą malunków na buziach, wykonywanych przez radne MRM.

Największym zainteresowaniem jednak cieszyły się stanowiska Schroniska OTOZ Animals Oświęcim i Psiej Ekipy, najważniejszych bohaterów imprezy. „Psioekipowa” załoga kusiła uroczymi, ręcznie wykonanymi gadżetami, a oświęcimskie psiaki wraz z wolontariuszami promowały adopcję.

„Kto wie, może zaprezentowane wczoraj czworonogi pójdą w ślady Piksela, który przed rokiem polecał się na naszym rynku do adopcji, a niedługo później znalazł kochający dom? Suczce Helci i jej pobratymcom, których poznaliśmy podczas imprezy, życzymy tego z całego serca” – dodaje Barbara Kuźma-Suazo.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa