Motocyklista wypadł z drogi. Śmigłowiec ratowniczy w akcji – FOTO

0 Paweł Wodniak  |   Fakty  |   14 kwietnia 2018

Dzisiaj po godzinie 13 w Głębowicach motocyklista wypadł z drogi. Na miejscu są służby ratownicze, w tym lotnicze pogotowie ratunkowe.

Z naszych informacji wynika, że 29-letni mieszkaniec Oświęcimia stracił panowanie nad motocyklem honda. Wpadł w poślizg, zjechał z jezdni i wpadł w pole uprawne. Zespół ratownictwa medycznego jego stan początkowo określił jako poważny i wezwał na pomoc śmigłowiec LPR. Motocyklista do Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu trafił drogą powietrzną.

Ratownicy medyczni i strażacy opuścili już miejsce zdarzenia. Na miejscu wypadku pracują teraz policjanci, którzy ustalą dokładne przyczyny i okoliczności wypadku. Przez ten czas przejazd ulicą Wadowicką w Głębowicach może być utrudniony.

Nieco wcześniej w sąsiednim Osieku na skrzyżowaniu ulic Starowiejskiej i Wiśniowej doszło do potrącenia rowerzystki. Wstępne ustalenia wskazują, że jadąca jednośladem 70-latka wymusiła pierwszeństwo przejazdu na kierującej hyundaiem tucsonem 30-latce. Rowerzystka trafiła do Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu, gdzie przechodzi badania lekarskie (stan na godz. 13.45).

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa