Motocykliści w schronisku – FILMY, FOTO

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   21 października 2017 14:30

Worki z karmą, koce i kołdry na legowiska i inne potrzebne produkty trafiły dzisiaj do schroniska dla zwierząt w Oświęcimiu za sprawą motocyklistów z Free Oświęcim.

Spontaniczną akcję zbiórki artykułów, które przydadzą się niewątpliwie w azylu, przygotowującym się do zimy, ogłosili Maria i Mirosław Żółty. Odzew był spory.

Do oświęcimskiego schroniska na Kamieńcu przyjechali nie tylko członkowie motocyklowego stowarzyszenia, ale także osoby spoza Free Oświęcim, którym los bezbronnych zwierząt nie jest obojętny.

W czasie, gdy motocykliści oglądali schronisko i zapoznawali się z ciężką praca na rzecz zwierząt, na Kamieńcu pojawiły się także osoby, które przyszły po to, by zabrać psiaki na spacer.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa