Modernizacja przychodni w Osieku – FOTO

Redakcja eFO  |   Fakty  |   19 czerwca 2020 06:30

Epidemia przyspieszyła decyzję o modernizacji infrastruktury ośrodka zdrowia w Osieku. Placówka jest już dostępna dla mieszkańców gminy.

Po wiosennym generalnym remoncie gabinetu rehabilitacji można korzystać już z przestronnych i cieszących świeżymi kolorami wnętrz. Gabinet rehabilitacji pracuje już pełną parą nadrabiając zaległości spowodowane covidową przerwą. Po rehabilitacji przyszedł czas na stworzenie całkiem od podstaw nowych pomieszczeń rejestracji. 

„Asumptem do zmian była rezygnacja z prowadzenia apteki. Pragnę gorąco podziękować Paniom: Marii Mostowik i Stanisławie Salamon, które przez wiele lat prowadziły naszą aptekę.  Dziękuję” – mówi Witold Chmielowski, dyrektor SP ZOZ w Osieku.

Od końca maja rejestracja  działa w nowym miejscu, jest duża, jasna i łatwo dostępna, dostosowana do potrzeb pacjentów z niepełnosprawnościami. 

Ostatni etap planowanych na bieżący rok remontów obejmuje część parteru naszego obiektu, który został przeznaczony w całości  na poradnię dla dorosłych. Powstaną trzy duże gabinety dla internistów wraz z gabinetem zabiegowym. 

Na piętrze pozostanie poradnia dziecięca oraz ginekologiczna. W ten sposób  zamknięty zostanie proces rewitalizacji całego  obiektu. Budynek uzyska nowe funkcjonalności i zostanie  dostosowany do potrzeb pacjentów na miarę XXI wieku. 

„I tak oto ten ponad stuletni obiekt odzyska swój blask i będzie mógł śmiało konkurować pod względem estetyki i funkcjonalności z najlepszymi placówkami tego typu” – dodaje Witold Chmielowski.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .