Mknął ponad setką w obszarze zabudowanym

1 Paweł Wodniak  |   Fakty  |   26 stycznia 2018

Mandat i punkty karne dali policjanci piratowi drogowemu. Jednocześnie zabrali mu prawo jazdy. Jechał ponad 100 km na godz. w obszarze zabudowanym.

Do zdarzenia doszło we Włosienicy na drodze krajowej nr 44. Obowiązuje tam prędkość do 50 km na godz., o czym informują stosowne znaki. Ponadto w środku wsi są niebezpieczne zakręty i przejście dla pieszych.

To wszystko nie przeszkadzało kierowcy bmw rozwinąć prędkości 104 km na godz. I to w biały dzień, kiedy ruch na krajówce jest bardzo duży. Policjanci z oświęcimskiej drogówki zatrzymali pirata drogowego, którym okazał się 29-latek z Będzina.

Mundurowi ukarali mężczyznę mandatem i punktami karnymi. Ponadto zatrzymali mu prawo jazdy, które będzie mógł odebrać w swoim starostwie powiatowym po upływie trzech miesięcy od popełnienia wykroczenia.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa