Mężczyzna spadł z dachu

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   14 października 2019 15:57

Dzisiaj rano podczas prac związanych z wymianą dachówek na dachu bloku w Kętach spadł pracownik. Mężczyzna doznał bardzo ciężkich obrażeń ciała.

Do wypadku doszło około godziny 8.30 na osiedlu Kościuszki. 37-letni pracownik firmy remontowej spadł z wysokości około ośmiu metrów. Zespół ratownictwa medycznego, który przybył na miejsce, zdecydował o wezwaniu wsparcia.

Do Kęt przyleciał śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego. Ratownicy wylądowali na drodze krajowej nr 52 i zabrali ciężko rannego poszkodowanego do jednego z krakowskich szpitali specjalistycznych.

Okoliczności tego zdarzenia pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Oświęcimiu ustalają policjanci z Komisariatu Policji w Kętach.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa