Melania, Michalina, Zuzanna i Nikodem – witajcie – FOTO

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   20 kwietnia 2016 19:43

Cztery przedstawicielki płci pięknej i jeden mały mężczyzna przyszły na świat w Szpitalu Powiatowym w Oświęcimiu. Ich zdjęcia trafiły do galerii noworodkowej Faktów Oświęcim.

Do odwiedzin działu z maluchami zaprasza męski „rodzynek”, czyli Nikuś Nowak z Oświęcimia  (TUTAJ). Kolejne zdjęcia zamieścimy w czwartek.

Istnieje możliwość nabycia tradycyjnych odbitek lub oryginałów zdjęć w wersji elektronicznej (TUTAJ). Zainteresowanych prosimy o kontakt – reklama@faktyoswiecim.pl

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Warning: The account for faktyoswiecim needs to be reconnected.
Due to Instagram platform changes on March 31, 2020, this Instagram account needs to be reconnected to allow the feed to continue updating. Reconnect on plugin Settings page

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa