• * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

alert 24

zgłoś

interwencję

  • logowanie / rejestracja Twoje konto
    logowanie / rejestracja
  • * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

Mariusz Sibik: Bije we mnie niesamowita energia - FILM

Reklama

Po zwycięstwie biało-niebieskich, a przed wielką fetą w Oświęcimiu przed kamerą Faktów Oświęcim stanął sponsor tytularny.

Przed kamerą Faktów Oświęcim stanął Mariusz Sibik, prezes Towarzystwa Hokejowego Unia Oświęcim, który jest jednocześnie sponsorem tytularnym drużyny. Podzielił się swoimi odczuciami po niedzielnym zwycięstwie. W nocy biało-niebiescy kibice podziękowali Sibikowi okrzykami.   [video width="1920" height="1080" mp4="/static/upload/store/uploads/mariusz_sibik.mp4"][/video]     Tak oświęcimianie świętowali sukces drużyny Re-Plast Unia Oświęcim: https://faktyoswiecim.pl/sport/hokej/szalenstwo-i-euforia-oswiecim-swietowal-do-bialego-rana-filmy/