Marcin Niedziela: To wykorzystywanie historii do politycznych celów

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   25 czerwca 2020 12:43

Tym razem starosta Marcin Niedziela odpowiada na list otwarty radnych PiS. Pisze o wykorzystywaniu bolesnej historii do partykularnych politycznych celów.

Przypomnijmy, że w ubiegłym tygodniu radny miejski Krzysztof Kuczek i powiatowy Jarosław Jurzak wystosowali w imieniu swoich klubów Prawa i Sprawiedliwości w obu radach list otwarty do mieszkańców powiatu oświęcimskiego.

Zarzucili prezydentowi Januszowi Chwierutowi i staroście Marcinowi Niedzieli, że nie uczestniczyli w oficjalnych obchodach pierwszego transportu Polaków do Auschwitz.

Na list otwarty w poniedziałek odpowiedział prezydent Oświęcimia. Dzisiaj informację sygnowaną przez starostę Marcina Niedzielę wydał zarząd powiatu oświęcimskiego.

Zobacz również:

Radni PiS: 14 czerwca zabrakło prezydenta i starosty

Janusz Chwierut: Są pewne granice, których przekroczyć nie można

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .