Makabryczne odkrycie w rowie melioracyjnym

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   22 lutego 2016 13:39

Człowieka w rowie melioracyjnym niedaleko boiska sportowego dostrzegli przechodnie w poniedziałek rano w Porębie Wielkiej. Próbowali go ratować, ale na to już było za późno. Mężczyzna nie żył, a przyczyną śmierci mogło być utonięcie.

Porębianie wyciągnęli osobę na brzeg, a o makabrycznym odkryciu powiadomili policjantów. Przybyły na miejsce lekarz pogotowia ratunkowego w Oświęcimiu potwierdził zgon. Orzekł, że śmierć mogła nastąpić wskutek utonięcia.

Tożsamość mężczyzny ustalono jeszcze w Porębie. To 52-letni mieszkaniec sołectwa znany z tego, że nadużywał alkoholu. Na zwłokach nie stwierdzono żadnych objawów pobicia lub innego udziału osób trzecich.

Prokurator rejonowy w Oświęcimiu nakazał ciało mężczyzny zabezpieczyć do sekcji. Specjaliści medycyny sądowej wykażą bezpośrednią przyczynę zgonu. Zbadają też, czy 52-latek w chwili śmierci  był pod wpływem alkoholu lub jakiejś innej używki.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .