Ma dożywotni zakaz kierowania. Prowadził samochód

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   22 września 2021 14:47

Policjanci wypatrzyli i zatrzymali drogowego przestępcę. 63-latek z gminy Brzeszcze ma orzeczony dożywotni sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Dzielnicowi z brzeszczańskiego komisariatu policji wykonywali czynności służbowe w Przecieszynie. Na ulicy Długiej dostrzegli fiata, prowadzonego przez znanego im mężczyznę.

Mundurowi wiedzieli, że kilka lat temu sąd orzekł wobec kierowcy dożywotni zakaz prowadzenia. Pojechali więc za nim i zatrzymali fiata do kontroli drogowej.

Po wylegitymowaniu 63-latek trafił do Komisariatu Policji w Brzeszczach, gdzie usłyszał zarzut złamania sądowego zakazu. Grozi mu kara do pięciu lat więzienia.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ostatnie wpisy
Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .