Ma 20 lat. Kolejne trzy może za narkotyki spędzić w więzieniu

0 Paweł Wodniak  |   Fakty  |   8 listopada 2018

Zatorscy policjanci zatrzymali młodego mieszkańca powiatu wadowickiego. Zarówno przy nim, jak i w miejscu gdzie mieszka, znaleźli narkotyki.

Funkcjonariusze byli na patrolu, gdy w jednym z sołectw dostrzegli samochód zaparkowany przy jednej z przydrożnych kapliczek. Wewnątrz fiata siedziało dwóch mężczyzn.

Mundurowi postanowili sprawdzić, co po zmroku w tak nietypowym miejscu robią w pojeździe młodzi ludzie. Gdy podeszli do samochodu dostrzegli, że pasażer dyskretnie schował do schowka w drzwiach woreczek z białym proszkiem.

Okazało się, że kilka porcji amfetaminy należy do 20-letniego mieszkańca powiatu wadowickiego, który trafił do celi w Komendzie Powiatowej Policji w Oświęcimiu. W trakcie przeszukania samochodu, w którym siedział młody człowiek, policjanci poza woreczkiem z „amfą” nie znaleźli już żadnych innych narkotyków.

Za to w miejscu zamieszkania 20-latka zabezpieczyli marihuanę, amfetaminę, tabletki ecstasy, wagę elektroniczną i młynek do mielenia suszu roślinnego. Ilość środków odurzających, jak i akcesoria wskazują, że mężczyzna był nie tylko posiadaczem, ale i dilerem narkotyków. Teraz grozi mu kara do trzech lat więzienia.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa