Lodowisko w Inwałd Parku zaprasza na zimowe szaleństwo

0 Materiał sponsorowany  |   Fakty  |   7 grudnia 2017

Zima zagościła u nas już na dobre, ale Inwałd Park w tym roku nie zapada w zimowy sen. Ma natomiast zamiar zachęcić do aktywności sportowej i zabawy na profesjonalnie przygotowanym Lodowisku mieszczącym się na parkingu Parku Rozrywki Dinlandia w Inwałdzie.

Lodowisko już dostępne

Lodowisko w Inwałdzie ruszyło już 6 grudnia. A wraz z nim moc atrakcji i zimowej zabawy, nie tylko dla najmłodszych ale również i tych starszych. Na miejscu znajduje się ślizgawka o wielkości 600 m², która gwarantuje wystarczająco dużo miejsca dla każdego uczestnika na swobodne poruszanie się po tafli lodowej. Oprócz jazdy na łyżwach przewidziano również organizację różnego rodzaju wydarzeń: w tym rozgrywek hokejowych, zabaw dla dzieci, a także weekendowych imprez. Zainteresowani będą mogli także wynająć lodowisko na wyłączność.

Bogata oferta noclegowa

“Współpraca Parków wchodzących w skład Inwałd Parku zaowocowała kolejnym projektem. Tym razem chcielibyśmy zachęcić mieszkańców okolicznych miejscowości, ale również i turystów przyjezdnych do zabawy na świeżym powietrzu i czerpania radości z zimowych aktywności. Chcielibyśmy, aby Inwałd kojarzył się odwiedzającym nas Gościom z miejscem pełnym wielu możliwości na spędzenie wolnego czasu niezależnie od pory roku. Do odwiedzin Inwałdu sprzyja również rozbudowana baza okolicznych miejsc oferujących noclegi” – mówi Krzysztof Siwicki, Specjalista ds. marketingu w Inwałd Parku.

Lodowisko jest sztucznie mrożone dzięki czemu może funkcjonować w dodatnich temperaturach. Dlatego też jeżeli pogoda pozwoli, otwarcie nowej atrakcji rozrywkowej przewidziano aż do przyszłego marca.

DINO Restauracja w nowej odsłonie

Na wszystkich Gości lodowiska w Inwałd Parku czeka wypożyczalnia sprzętu wraz z możliwością naostrzenia własnych łyżew, a także punkty gastronomiczne i DINO Restauracja w nowej odsłonie – w których będzie można na chwilę odpocząć i spróbować rozgrzewających smakołyków. W takim miejscu nie zabraknie oczywiście odpowiedniego oświetlenia, dekoracyjnych girland i sączącej się z głośników muzyki, które będą sprzyjać stworzeniu wyjątkowej, zimowej atmosfery.

Więcej informacji o lodowisku

inwaldpark.pl/lodowisko 

facebook.com/InwaldPark

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa