LINGUA zaprasza na dzień otwarty

Materiał sponsorowany  |   Fakty  |   11 września 2015 08:00

Ich atutem jest doskonała kadra z pasją i profesjonalne podejście do nauczania języka angielskiego. Zaufało im wiele renomowanych instytucji. Centrum Nauczania Języka Angielskiego LINGUA w Oświęcimiu działa już od 13 lat. Dzięki niemu tysiące osób płynnie mówi i poprawnie pisze po angielsku.

 

CNJA LINGUA z wielką starannością budowało zespół wykładowców, zarówno Polaków, jak i obcokrajowców. Dzięki temu oferta edukacyjna firmy zyskała na znaczeniu. Poza doskonale wykwalifikowaną kadrą lektorów LINGUA proponuje nowoczesną i dobrze wyposażoną bazę lokalową.

Na ofertę edukacyjną składają się m.in.:

– kursy dla początkujących i zaawansowanych,
– intensywne kursy języka angielskiego dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich,
– kursy przygotowujące do matury,
– konwersacje,
– kursy dla firm i instytucji w zakresie Business English, przeprowadzane w siedzibie Klienta (indywidualne oraz grupowe),
– kilkudniowe specjalistyczne szkolenia językowe dla lekarzy, prawników, handlowców, finansistów, specjalistów HR i innych, którzy potrzebują szybko i solidnie przyswoić specjalistyczne słownictwo z określonej dziedziny,
– tłumaczenia – także przysięgłe,
– intensywne szkolenia dla firm i instytucji z języka francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, portugalskiego, rosyjskiego, niemieckiego, czeskiego i innych,
– organizacja wyjazdów językowych za granicę, między innymi do Wielkiej Brytanii i USA.

CNJA LINGUA przygotowuje do egzaminów Cambridge uznawanych na całym świecie. Są to między innymi egzaminy KET, PET, najbardziej znany FCE oraz CAE, CPE i egzaminy z języka biznesu. Od kilku lat LINGUA może pochwalić się stuprocentową zdawalnością egzaminów Cambridge, w tym najbardziej popularnego FCE.

Klientom biznesowym szkoła zapewnia:

– dojazd lektorów do Klientów,
– elastyczne godziny zajęć,
– naukę języków obcych uwzględniającą specyfikę słownictwa biznesowego i branżowego,
– możliwość przygotowania uczestników kursu do egzaminów z angielskiego języka biznesu,
– atrakcyjną ofertę cenową.

Centrum Nauczania Języka Angielskiego LINGUA w Oświęcimiu jest uczestnikiem programu partnerskiego Addvantage, organizowanego przez British Council dla szkół przygotowujących słuchaczy do egzaminów językowych.

Więcej informacji można uzyskać, wchodząc na stronę internetową Centrum lub na profil na Facebooku.

By kolejni chętni nabrali pewności, że właśnie tutaj należy podjąć naukę języka, LINGUA organizuje dzień otwartych drzwi, który nastąpi w najbliższą sobotę, 12 września od godziny 10.00 do 13.00 w siedzibie firmy na Placu Kościuszki 14. Lekcja pokazowa zaplanowana została na godzinę 11.00.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa