Ktoś widział Marię Mrozik?

0 Paweł Wodniak  |   Fakty  |   16 września 2018

Zaginęła 60-letnia mieszkanka Witkowic. Jeśli ktoś ostatnio widział Marię Mrozik, powinien zgłosić ten fakt w najbliższej jednostce policji.

Zaginięcie kobiety, z wyboru prowadzącej samotny tryb życia, zgłosili policjantom pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kętach. Policjanci dotarli do osób, które ostatni raz widzieli Marię Mrozik w lutym 2017 roku w Osieku.

Nikt nie dysponuje zdjęciem zaginionej witkowiczanki. Podajemy zatem jej rysopis. Kobieta ma 60 lat i liczy sobie ok. 160 cm wzrostu. Jest średniej budowy ciała, puszyste czarne, ale siwiejące włosy sięgają do ramion. Maria Mrozik może wymagać pomocy lekarskiej.

Policjanci prowadzą poszukiwania zaginionej, ale apelują też o pomoc w tej sprawie.

„Zwłaszcza do grzybiarzy, którzy mogą się na nią natknąć w lesie, gdyż kobieta stroniąc od ludzi może przemieszczać się kompleksami leśnymi” – tłumaczy aspirant sztabowy Małgorzata Jurecka, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Informacje o miejscu pobytu Marii Mrozik proszę zgłaszać do Komisariatu Policji w Kętach na numer 33 845 33 22, najbliższej jednostki policji na numer alarmowy 997 lub też do centrum powiadamiania ratunkowego na numer 112.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa