Ktoś widział kocura Lucjana?

Jan Maciej Tetich  |   Fakty  |   23 listopada 2020 13:35

Wyszedł z domu w Babicach w środę. Od tamtego czasu zrozpaczona właścicielka już go nie widziała, choć wszczęła poszukiwania. Kto widział kocura Lucjana?

Lucjan jest dużym, około sześciokilogramowym wykastrowanym kocurem. Ma wszczepiony mikroczip. Jest zadbanym wychodzącym kotem domowym. Jego znakiem rozpoznawczym jest krótki biały włosek na dolnej powiece prawego oka. Obecnie kot może kichać i wymagać antybiotykoterapii.

Kocur mieszka na granicy Babic i Brzezinki. Rejon jego dotychczasowych spacerów, to ulice Torowa, Strażacka, Brzozowa, Sołtysów, Babickiej, Mokrej, Kresowej, Kolorowej i Szkolnej (wraz z ogródkami działkowymi) w Brzezince.

„Proszę mieszkańców tych ulic i działkowców o sprawdzenie komórek, placów budowy, piwnic, szopek. Lucjan zawsze przychodził na noc do domu. Musi być gdzieś zamknięty, w przeciwnym razie dawno by wrócił. Proszę zerknijcie w zakamarki przy swoich posesjach. Jeśli ktoś wie, że coś mu się przytrafiło, też proszę o informację, nawet gdyby to były bardzo złe wieści” – prosi właścicielka Lucjana.

Informacje o kocurku można przekazywać na numer telefonu 661 529 518.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .