• * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

alert 24

zgłoś

interwencję

  • logowanie / rejestracja Twoje konto
    logowanie / rejestracja
  • * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

Kto zgubił grubszą gotówkę? Uczciwy znalazca odniósł ją na policję

Reklama

Mieszkanka Oświęcimia znalazła we wtorek dużą kwotę pieniędzy. Natychmiast powiadomiła o tym policjantów, którzy zabezpieczyli gotówkę.


Właściciel znalezionych na osiedlu Chemików w stolicy powiatu pieniędzy powinien się po nie zgłosić do Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu lub skontaktować się z policjantami telefonicznie pod numerem telefonu 47 832 62 80.
„Za prawidłową reakcję bardzo dziękujemy, niezwykle uczciwej mieszkance Oświęcimia” - mówi aspirant sztabowa Małgorzata Jurecka, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji (KPP) w Oświęcimiu.