Kto zawinił? Ustala to policja – AKTUALIZACJA, FOTO

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   7 marca 2018 20:54

Uraz barku, wstrząśnienie mózgu i ogólne potłuczenia stwierdzili lekarze u 14-latka, potrąconego wczoraj przez samochód. Chłopiec przebywa w oświęcimskim szpitalu.

O wypadku drogowym pisaliśmy w artykule „Nastolatek wjechał rowerem przed samochód”. Dzisiaj poznaliśmy nie tylko obrażenia nastolatka, ale także okoliczności zdarzenia.

Z naszych ustaleń wynika, że przed przejściem dla pieszych zatrzymał się zarówno rowerzysta, jak i kobieta, która chciała przejść przez ulicę Dąbrowskiego na wysokości targowiska miejskiego.

Nasz informator widział, że samochód jadący od strony osiedla Chemików zatrzymał się przed przejściem. Piesza weszła, a młody rowerzysta wjechał na pasy.

W tym samym czasie od strony Starego Miasta nadjeżdżał renault espace, prowadzony przez 35-latka z Chełmka. Właśnie bezpośrednio przed nim znalazł się 14-letni oświęcimianin. Wówczas doszło do potrącenia.

Przyczyny i okoliczności wypadku, prawdopodobnie także te, które uzyskały Fakty Oświęcim, sprawdzają aktualnie policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa