Kto wyremontuje ulicę Cichą?

Redakcja FO  |   Fakty  |   25 maja 2020 06:00

Do 29 maja można się zgłaszać do przetargu na remont ulicy Cichej w Grojcu. Zgodnie z zamówieniem droga powinna zostać przebudowana do końca sierpnia.

Ulica Cicha to droga wewnętrzna odchodząca od ulicy Kazimierza Jagiellończyka w kierunku południowym. Projekt zakłada wykonanie podbudowy i asfaltowej nawierzchni, a także betonowych korytek odwadniających.

Remont ma zapewnić łatwiejszy dojazd do pól

Poprawa odwodnienia powinna również uchronić okoliczne posesje przed podtopieniami podczas intensywnych deszczy. Gmina Oświęcim usyskała dofinansowanie do przebudowy Cichej jako drogi dojazdowej do pól uprawych.

Samorząd Województwa Małopolskiego dołoży do tej inwestycji ponad 61 tysięcy złotych.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa