Kto widział ten wypadek?

0 Paweł Wodniak  |   Fakty  |   11 czerwca 2019 20:02

Kęccy policjanci szukają osoby lub osób, które widziały wypadek sprzed niespełna miesiąca. Apelują też do kierowcy, by zgłosił się do komisariatu.

Wypadek wydarzył się 20 maja tuż przed godziną 12 na ulicy Sobieskiego w Kętach. Policja poznała na razie wersję pokrzywdzonej, która zgłosiła zdarzenie organom ścigania.

Z tej relacji wynika, że 68-letnia mieszkanka Malca przechodziła we wspomnianym miejscu przez przejście dla pieszych, prowadząc rower. W tym momencie na jej lewą stopę miał najechać kierowca białego samochodu osobowego.

Młody kierowca zatrzymał się i spytał, czy rowerzystka potrzebuje pomocy medycznej. Gdy ta zaprzeczyła, pojechał dalej.

„Po kilku dniach okazało się jednak, że doszło do urazu jednej z kości śródstopia, więc kobieta powiadomiła policję” tłumaczy aspirant sztabowa Małgorzata Jurecka, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Funkcjonariusze proszą kierowcę samochodu i świadków zdarzenia o kontakt osobisty z Komisariatem Policji w Kętach lub telefoniczny pod numerem telefonu 33 845 33 22.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa