Kto poznaje tego człowieka? To oszust – FOTO

1 Paweł Wodniak  |   Fakty  |   24 października 2017

Kryminalni z oświęcimskiej komendy policji poszukują widocznego na zdjęciach człowieka. To oszust, który pozbawił swoją ofiarę kilku tysięcy złotych.

Mężczyzna, rozmawiając z przedstawicielem jednego z chrzanowskich serwisów komputerowych, zaoferował zniżkę menedżerską. Twierdził, że może z niej skorzystać podczas zakupów w jednym ze sklepów z elektroniką w Oświęcimiu.

Ofiara połknęła haczyk

Mężczyźni umówili się na parkingu przed wspomnianym sklepem w grodzie nad Sołą. Serwisant przekazał nowo poznanemu „menedżerowi” kilka tysięcy złotych, by ten mógł kupić dla serwisu dyski komputerowe, telefony i pamięci przenośne.

Przekręt

„Oszust wszedł do sklepu, ale po chwili wyszedł niezauważony i zniknął z gotówką” – relacjonuje aspirant sztabowy Małgorzata Jurecka, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Wizerunek

Policjanci poszukują mężczyznę, którego wizerunek utrwalił sklepowy monitoring. Oszust ma około 180 cm wzrostu, jest średniej budowy ciała, włosy ma krótkie. Był ubrany w jasną koszulę i spodnie dżinsowe.

Osoby, które rozpoznają widocznego na zdjęciach osobnika, kryminalni proszą o kontakt z KPP w Oświęcimiu pod numerem telefonu 847 52 80 lub z numerem alarmowym 997. Policjanci zapewniają anonimowość.

 

Komentarze
  • 24 października 2017 15:04

    Emerytka

    Chciwość człowieka jest jednym z jego największych wrogów. Nawet bezmyślność nie jest w stanie jej przebić.Choć w tym przypadku, sama nie wiem co większe

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa