Kraksa w Bulowicach – FOTO

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   17 marca 2020 13:07

Dzisiaj o godz. 10.35 na drodze krajowej nr 52 w Bulowicach doszło do zderzenia dwóch samochodów. Interweniowali policjanci, strażacy i ratownicy medyczni.

54-letni mieszkaniec Kęt jechał toyotą rav4 na ulicy Bielskiej. Zwolnił, gdyż zamierzał skręcić w lewo. W tym momencie na tył jego samochodu najechał oplem astrą 26-latek z powiatu wadowickiego.

Do zderzenia wyjechały wszystkie służby ratunkowe. Na miejscu okazało się, że nikt nie doznał obrażeń, a ucierpiały jedynie samochody. Sprawcę kolizji mundurowi ukarali mandatem i punktami.

„Policjanci apelują o uważną  i rozważną jazdę” – mówi aspirant sztabowa Małgorzata Jurecka, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa