Kraksa na skrzyżowaniu, potrącenie przy przejściu – FILMY, FOTO

0 Paweł Wodniak  |   Fakty  |   7 sierpnia 2019 13:59

Do poważnie wyglądających zdarzeń doszło w Oświęcimiu. Na szczęście kraksa dwóch samochodów i potrącenie rowerzystki nie przyniosły poważnych obrażeń.

Pierwsze wezwanie policjanci z oświęcimskiej drogówki dostali na ulicę Dąbrowskiego w rejon targowiska miejskiego. 28-letnia mieszkanka Oświecimia potrąciła tam volkswagenem golfem 61-letnią miejscową rowerzystkę. Ratownicy medyczni przewieźli kobietę na badania do szpitala. Okazało się, że doznała powierzchownych obrażeń.

Do kolizji doszło w rejonie przejścia dla pieszych. Policjanci będą musieli ustalić teraz, czy starsza z pań prowadziła swój rower, czy też na nim jechała. O tym, która z uczestniczek ruchu drogowego jest winna spowodowania tej kolizji, prawdopodobnie zdecyduje dopiero sąd.

Nie budziła natomiast wątpliwości wina sprawcy kolizji na skrzyżowaniu ulic Zaborskiej i Batorego. 32-letni mieszkaniec powiatu wadowickiego wyjeżdżał swoim bmw z drogi podporządkowanej na główną. Wymusił pierwszeństwo przejazdu na mercedesie, prowadzonym przez 42-latka z Oświęcimia.

W obu samochodach oprócz kierowców były pasażerki, w tym jedna w ciąży. Cała czwórka wyszła ze zdarzenia bez szwanku. Ucierpiały jedynie samochody i dwa znaki drogowe. Sprawca kraksy dostał mandat i punkty karne.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa