KORWIN mówi: Nie dla muzułmanów w Oświęcimiu

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   15 października 2015 14:43

Członkowie partii KORWIN występują przeciwko islamskiej dzielnicy w Oświęcimiu. Tyle, że o planach stworzenia takowej, nikt nic nie wie.

Plakaty o treści „Nie dla islamskiej dzielnicy w naszym mieście” wraz z cytatem z władz Państwa Islamskiego z lutego 2005 roku „Wyślemy wam 500 tys. ludzi na łodziach, a wśród nich ukryjemy terrorystów” nawołują do podpisania petycji „w obronie naszych rodzin”.

W Oświęcimiu pojawiły się na drzewach, co jest zabronione i stanowi wykroczenie.

– Patrole straży miejskiej patrolując tereny zwracają szczególną uwagę na przebywające w tych rejonach osoby, celem wykrycia sprawców. Dodatkowo wszystkie rozwieszone plakaty w miejscach niedozwolonych są przez strażników ściągane. O sprawie została również poinformowana Komenda Powiatowa Policji w Oświęcimiu – poinformowała nas Joanna Brania, komendant Straży Miejskiej w Oświęcimiu.

Pomimo tych działań oświęcimianie, którzy nic nie wiedzą o rzekomym osiedlu dla uchodźców, napotykają jeszcze takie plakaty. W magistracie, który przy pomocy strażników, oczyszcza miasto z kontrowersyjnego apelu, również nikt o muzułmańskim osiedlu nie słyszał.

– W mieście trwały rozmowy na temat ewentualnego przyjęcia jednej rodziny uchodźców – mówi Katarzyna Kwiecień, rzeczniczka prasowa Urzędu Miasta Oświęcim.

Ostateczna decyzja należy do radnych i to oni zdecydują, czy rodzina z np. z Syrii, zamieszka w grodzie nad Sołą. Oczywiście, jeśli jakaś będzie chętna.

– Natomiast 30 października przyjmujemy kolejną rodzinę z Kazachstanu. Od wielu lat pomagamy Polakom mieszkającym na Wschodzie. Właśnie tego dnia odbieramy ich z lotniska w Warszawie – dodaje Kwiecień.

Wysłaliśmy do biura prasowego Partii Korwin pytania i prośbę o komentarz do tej sprawy. Minęło dziewięć dni, jednak nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi. Natomiast, szukając kontaktu z rzecznikiem, po otwarciu strony partii, również zobaczyliśmy opisywany plakat.

 

Komentarze
 • 15 października 2015 15:43

  NIE dla islamizacji Polski!

  Bardzo dobrze, że ludzie odchodzą od komputerów i działają!! Ludzie, nie głosujcie za PO-PIS!

 • 15 października 2015 15:47

  Kat

  Masakra jakaś…
  Co Korwin ma do Oświęcimia?

 • 15 października 2015 15:57

  Mariann

  Korwin ma chyba większe ambicje niż pilnowanie “swojego” miasta

 • 15 października 2015 15:58

  Paweł R

  To chyba przecież nie sam Korwin naklejał tylko jego zwolennicy. I dobrze ze tacy sa w Oświęcimiu!

 • 15 października 2015 16:11

  KamilW

  “Członkowie partii KORWIN”…Członkowie zajmują się innymi rzeczami. Plakaty rozklejają chyba sympatycy tej partii, normalni mieszkańcy? Nic dziwnego, że ludzie są przeciwni tej inwazji, sam nie znam nikogo kto chciałby ich tutaj. Kto chce muzułmanów u siebie to niech zgłosi swoją rodzinę do przyjęcia ciapatych.

 • 15 października 2015 16:17

  Kpiarz

  Jacku Kurski, jesteś wielki!!! Powiedziałeś, że głupi naród wszystko kupi i miałeś rację godną Nobla.
  Właśnie się odezwali kolejni kórwiniści i udowodniają, że od czasów transformacji ustrojowej nikt trafniej nie zdefiniował wyznawców pokracznych sekt, partyjek i indywidualnych “myślicieli” z IQ na poziomie żywych kosiarek z wałów nadrzecznych.

 • 15 października 2015 16:35

  P.

  I bardzo dobrze. Nie ma dla nich miejsca ani w Oświęcimiu, ani nigdzie indziej w Polsce. Cieszę się, że w moim mieście są jeszcze rozsądni ludzie, którzy widzą, jakim zagrożeniem są ci “uchodźcy”.

 • 15 października 2015 18:47

  Damian Kra

  Ja Pier….. I właśnie do urn wyborczych chodzą takie osoby, które myślą, że to Korwin nakleja, i szuka coś w Oświęcimiu….
  Ludzie, zanim pójdziecie na wybory to najpierw dowiedzcie się czegoś na temat polityki, a potem komentujcie albo róbcie z siebie głąbów w internecie, bo potem dziwicie się, jak to w tym kraju jest źle… a 90% społeczeństwa nie zna się na programie danych partii….

  potem taki Petru nazywa się “Nowoczesną” i kazdy myśli, że jak zagłosuje na Petru to polska będzie światową potęgą gospodarczą…

 • 15 października 2015 19:30

  siwa

  Dla nich mieszkania mają a mnie odmawiają jako mieszkance oświęcimia z 2 dzieci bo przepisy niby nie pozwalają bo właściciel mieszkania a zarządca budynku to jedną i ta sama osoba i nie mogę dostać śmiechu warte!!!! a danych to mają masakra my pod most a ich przyjmą!!

  • 15 października 2015 19:37

   mądry

   Siwa, …. czy blondynka!!
   Czytaj:
   – W mieście trwały rozmowy na temat ewentualnego przyjęcia jednej rodziny uchodźców – mówi Katarzyna Kwiecień, rzeczniczka prasowa Urzędu Miasta Oświęcim.

   Ostateczna decyzja należy do radnych i to oni zdecydują, czy rodzina z np. z Syrii, zamieszka w grodzie nad Sołą. Oczywiście, jeśli jakaś będzie chętna.

 • 15 października 2015 19:50

  Emerytka

  Jak to widać, że dorosło pokolenie egocentryków sobków i roszczeniowców. Przeszkadza im wszystko, co choćby hipotetycznie zagroziło ich życiowej dewizie ” należy się przede wszystkim mnie”. Nie wierzę, że wśród komentatorów znalazła się choćby jedna osoba, która przed rozpoczęciem klepania się po klawiszach, czy wcześniej przed lataniem po mieście z idiotycznym kawałkiem papieru pomyślała o tych ludziach, którym bomby na głowy lecą, którzy nie są pewni dnia ani godziny i dla których pobyt w obcej kulturze, w takim wrogim miejscu jak nasz kraj i to miasto to tylko dalsza gehenna. I dalsza niepewność. Ale, niestety, tak to już jest jeśli pracę szarych komórek zastępuje się pracą paluchów walących w klawisze, a ludzkie odruchy internetowym hejtem.

 • 16 października 2015 08:44

  setka

  Trzeba zrobić jakąś furie w internecie by ludzie mieli zajęcie,

 • 16 października 2015 10:43

  Mirena

  Redaktorze, po co robić reklamę temu sklerotykowi pod wieczną muchą, publikując bez zamazania wytwór jego chorego umysłu???
  A swoją drogą, rozumiem, że mądrzy ludzie do polityki się nie pchają stąd tyle capów w niej jest. Ale że każdy nawet najbardziej egzotyczny amator darmowej kasy w sejmie znajduje liczne grono zwolenników, to mi trudno pojąć. Choć z drugiej strony nawet te najbardziej egzotyczne kandydaty na darmochę skądś się biorą. To nie desant z kosmosu tylko wodzusie różnych partyjek doskonale wiedzących jaki ochłap rzucić elektoratowi, żeby do tej darmochy się dorwać.

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa