Konkurs na wykonanie muralu – FOTO

Redakcja eFO  |   Fakty  |   7 maja 2021 07:00

Oświęcimski magistrat ogłosił konkurs na projekt i wykonanie muralu o tematyce pokojowej. Nagrodą jest pięć tysięcy złotych.

Mural powstanie w nowym Parku Pokoju w Oświęcimiu, znajdujący się między ulicami Dąbrowskiego i  Tysiąclecia. 

„Konkurs skierowany jest do studentów i absolwentów uczelni plastycznych oraz artystów tworzących murale” – informują organizatorzy konkursu.

Zgłoszenia do konkursu są przyjmowane do 31 maja 2021 roku, do godz. 15.30 w oświęcimskim magistracie, przy ulicy Zaborskiej 2. Prace można składać osobiście lub drogą pocztową.  

 

Fot. UM w Oświęcimiu

 

Miejsce pod mural zaplanowano na istniejącym betonowym ogrodzeniu, które oddziela park od sąsiedniej posesji. Mural będzie widoczny dla użytkowników parku z pobliskich alejek. 

Tematyka muralu ma nawiązywać do idei Oświęcimia – Miasta Pokoju oraz mieć pozytywny i pogodny charakter. 

 

Fot. UM w Oświęcimiu

 

Do wymalowania jest około 120 metrów kwadratowych ogrodzenia. Zaplanowano, że mural w Parku Pokoju zostanie zrealizowany do końca lipca. Organizatorzy przewidują koszt realizacji zadania na dziesięć tysięcy złotych.

„Zapraszamy do udziału w konkursie” – dodają organizatorzy.

 

Do pobrania regulamin:
ogloszenie-konkursu-na-mural

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .