Kolumbijczyk odpowie za przestępstwa narkotykowe

0 Paweł Wodniak  |   Fakty  |   11 października 2018 17:10

Policjanci z Kęt zatrzymali Kolumbijczyka poszukiwanego przez sąd za przestępstwa narkotykowe. Mężczyzna trafił już do zakładu karnego.

Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Kętach wczoraj późnym popołudniem patrolowali swój rejon służbowy. Na ulicy Kościuszki dostrzegli mężczyznę, który wyglądem przypominał osobę poszukiwaną od kilku miesięcy przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu.

Mundurowi podeszli do poszukiwanego i wylegitymowali go. Następnie potwierdzili w policyjnej bazie danych, że przebywający w Polsce legalnie 48-letni Kolumbijczyk ma do odsiedzenia w więzieniu kilka miesięcy za przestępstwa narkotykowe.

Funkcjonariusze zatrzymali obcokrajowca. Mężczyzna trafił do celi w Komendzie Powiatowej Policji w Oświęcimiu. Nie posiedział tam jednak zbyt długo. Dzisiaj przed południem pojechał do jednego z zakładów karnych.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa