Kolejny wariat drogowy bez prawa jazdy

0 Paweł Wodniak  |   Fakty  |   22 lutego 2019 13:14

Na trzy miesiące stracił prawo jazdy kolejny wariat drogowy. Młody mężczyzna mknął ponad „setką” w obszarze zabudowanym, gdzie obowiązuje „pięćdziesiątka”.

Tym razem policjanci z oświęcimskiej drogówki zwracali uwagę na bezpieczeństwo ruchu drogowego w Polance Wielkiej. Mierzyli prędkość samochodów, jadących ulicą Kasztanową.

Kiedy jeden z funkcjonariuszy skierował radar na zbliżające się audi, urządzenie pokazało 102 km na godz. Mundurowi zatrzymali samochód, gdyż w miejscu kontroli obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km na godz., typowe w obszarze zabudowanym.

Siedzący za kierownicą 22-latek z gminy Przeciszów dowiedział się, że traci prawo jazdy na trzy miesiące. Ponadto dostał mandat i punkty karne.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa