Kolejny raz Mikołaj z Chrzanowa przyjedzie do schroniska

Jola Wodniak  |   Fakty  |   13 listopada 2016 21:01

Siódmy raz chrzanowscy wolontariusze organizują mikołajkową zbiórkę na rzecz schroniska dla zwierząt w Oświęcimiu. Czwartego grudnia z Chrzanowa wyruszy konwój z darami.

W ubiegłym roku oświęcimskie zwierzęta otrzymały aż trzy tony karmy. Relację z mikołajkowego przekazania przedstawiamy TUTAJ.

– Choć oświęcimska placówka nie przyjmuje zwierząt z naszego powiatu, to jest ona prowadzona naprawdę wzorowo i liczne nasze wizyty w schronisku w Oświęcimiu przekonały nas, że warto im pomagać – tłumaczy Izabella Prochal-Kuchcińska, organizatorka zbiórki.

 

2016_11_10_animals

 

Najbardziej potrzebne są strzykawki 2 ml, igły 0,7 mm, karma dla psów i kotów, koce, ręczniki, pościel, środki czystości, rękawiczki jednorazowe, a także miski i zabawki dla zwierząt.

Aby umówić się na przekazanie darów należy zadzwonić pod numer 502 340 261 lub napisać na adres izabella.prochal@gmail.com. Dary można też zawieźć do miejsc wskazanym w wydarzeniu na Facebooku.

Zbiórka trwa do drugiego grudnia. W sobotę 4 grudnia o godzinie 11 z Chrzanowa wyrusza Mikołajowy konwój z darami.
Film z ubiegłego roku:

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa