Kolejny kierowca zasnął za kierownicą

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   7 września 2021 13:25

34-letni mężczyzna wracał z pracy z nocnej zmiany. Zasnął za kierownicą i stracił panowanie nad kierownicą. Wczoraj pisaliśmy o podobnym przypadku.

Mieszkaniec Oświęcimia jechał dzisiaj rano seatem ulicą Krakowską w Przeciszowie. Na łuku drogi zjechał z jezdni, uderzył w betonowy mostek i dachował.

Mężczyzna trafił na badania do Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu. W rozmowie z policjantami przyznał, że zasnął za kierownicą.

„Jeśli czujemy, że prowadząc pojazd zaczynamy mieć trudności z koncentracją oraz skupieniem uwagi, często ziewamy i przecieramy oczy, a powieki robią się coraz cięższe, nie należy zwlekać. Należy zatrzymać pojazd w bezpiecznym miejscu i odpocząć” – przestrzega aspirant sztabowa Małgorzata Jurecka, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Zobacz również:

Zasnął za kierownicą i wjechał w ciężarówkę – FOTO

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .