Kolejny „Dzwon” na niebezpiecznym skrzyżowaniu – FOTO

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   8 września 2018 22:02

Dzisiaj wieczorem u zbiegu ulic Śniadeckiego i Tysiąclecia w Oświęcimiu zderzyły się dwa samochody. To kolejna kraksa na tym niebezpiecznym skrzyżowaniu.

W newralgicznym i wypadkogennym miejscu zderzyły się samochód osobowy i bus. Poszkodowani z niegroźnymi obrażeniami trafili do Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu. 

Na razie nie znamy okoliczności i przyczyn zdarzenia, które ze względu na lekkie urazy pokrzywdzonych, policjanci zakwalifikują prawdopodobnie jako kolizję drogową. Kierowcy, przejeżdżający przez wspomniane skrzyżowanie muszą się liczyć z utrudnieniami, które potrwają jeszcze kilkadziesiąt minut (stan na godz. 22).

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa