Kolejny cios w hazard

0 Paweł Wodniak  |   Fakty  |   20 czerwca 2018

Tym razem w Oświęcimiu policjanci i celnicy zlikwidowali punkt z hot-spotami. To, po akcji w Brzeszczach, kolejny cios w hazard.

Automaty hazardowe funkcjonowały w pozornie zamkniętym niewielkim budynku przy ulicy Nideckiego. Do lokalu weszli policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu i funkcjonariusze z Małopolskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Krakowie.

Cztery zabezpieczone hot-spoty warte są 24 tysiące złotych. Ich posiadaczowi, jak i właścicielowi obiektu grozi kara po 100 tysięcy złotych grzywny od jednej maszyny i kara do trzech lat więzienia.

To druga w ciągu tygodnia udana akcja policjantów i celników przeciwko hazardowi w powiecie oświęcimskim. Do poprzedniej doszło w Brzeszczach.

„Policjanci i celnicy zapewniają, że w dalszym ciągu będą bezwzględni w zwalczaniu tego nielegalnego oraz społecznie szkodliwego procederu” – informuje aspirant sztabowy Małgorzata Jurecka, rzeczniczka oświęcimskiej komendy policji.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa