Kolejne zderzenie zablokowało drogę

0 Jan Maciej Tetich  |   Fakty  |   24 listopada 2017

Około godziny 13.30 na skrzyżowaniu ulic Kolbego i Ostatni Etap doszło do zderzenia dwóch samochodów. Droga jest całkowicie zablokowana.

Na miejscu pojawiła się straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja.

Zator

W dzisiejszym wypadku na ulicy Wadowickiej w Zatorze, o którym pisaliśmy wcześniej, poważnych obrażeń ciała doznała 88-letnia piesza. Zatorzanka przechodziła przez jezdnię po przejściu dla pieszych, gdy toyotą potrącił ją 31-letni mieszkaniec gminy Oświęcim.

Bielany

Do poważnie wyglądającego zdarzenia doszło także wczoraj wieczorem w Bielanach. Na skrzyżowaniu ulic Głównej i Kęckiej skręcający w lewo kierowca volkswagena uderzył w jadącego z naprzeciwka opla.

W tym przypadku ucierpiały jedynie samochody. Sprawcę kolizji policjanci ukarali mandatem i punktami.

 

Około godziny 13.30 na skrzyżowaniu ulic Kolbego i Ostatni Etap doszło do zderzenia dwóch samochodów. Droga jest całkowicie zablokowana.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa