Kolejne zdarzenie na feralnej krzyżówce

Jola Wodniak  |   Fakty  |   10 stycznia 2020 13:23

Na skrzyżowaniu ulic Śniadeckiego z Tysiąclecia w Oświęcimiu doszło do kolejnej kolizji drogowej. Zderzyły się tam trzy samochody.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 19

„Mieszkanka Bierunia kierując seatem wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu mieszkance gminy Oświęcim, a następnie uderzyła w yeepa, którym kierował mieszkaniec Oświęcimia” – mówi aspirant sztabowa Małgorzata Jurecka, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Nikt nie doznał poważniejszych obrażeń ciała w związku z tym sprawczyni kolizji została ukarana mandatem i punktami karnymi.

„Apelujemy do kierowców o zwracanie uwagi na znaki drogowe, zwłaszcza podczas zbliżania się do skrzyżowania, a także zachowanie uwagi i ostrożności za kierownicą” – dodaje rzeczniczka.

 

Zobacz również:

Kolejny „Dzwon” na niebezpiecznym skrzyżowaniu – FOTO

Seniorka samochodem potrąciła seniora na rowerze

Karambol przy OCK – FOTO

To kierowca skody wymusił pierwszeństwo – AKTUALIZACJA

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa