Kolejne potrącenie. Policjanci apelują o ostrożność

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   13 maja 2022 14:05

W Kętach mieszkanka powiatu bielskiego potrąciła na przejściu dla pieszych 84-letnią kobietę. Seniorka szczęśliwie wyszła ze zdarzenia bez szwanku.

W piątek 54-latka jechała toyotą ulicą Kościuszki w ciągu drogi krajowej nr 52. Na przejściu uderzyła lusterkiem leciwą mieszkankę Kęt.

Na miejsce przybyły służby ratunkowe. Ratownicy medyczni przebadali pieszą i nie stwierdzili żadnych obrażeń. Dzięki temu policjanci zakwalifikowali zdarzenie jako kolizję drogową i ukarali kierującą mandatem oraz punktami karnymi.

„Apelujemy do kierowców o zmniejszenie prędkości i zachowanie szczególnej uwagi zwłaszcza w rejonie przejść dla pieszych” – mówi aspirant sztabowa Małgorzata Jurecka, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Jak oceniasz ofertę kulturalną powiatu?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .