Charytatywne Walentynki w niedzielę – FOTO

0 Jola Wodniak  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   11 lutego 2016

#KochamPomagam to hasło charytatywnych walentynek, które odbędą się w niedzielę 14 lutego od godziny 9 na kęckim rynku.

W akcję walentynkową włączyło się wiele organizacji, szkół, lokalnych firm i osób prywatnych, którym los niepełnosprawnych dzieci nie jest obojętny. Podczas imprezy odbędzie się zbiórka publiczna na rzecz niepełnosprawnych dzieci, na ich rehabilitację z wykorzystaniem hipoterapii i arteterapii. Organizatorem imprezy jest Fundacja Kukuryku z Kęt.

Tego dnia na odwiedzających będzie czekać wiele klimatycznych atrakcji, takich jak:
– stoisko hipoterapii AURA,
– kącik czytania poezji romantycznej,
– prezentacja zabytkowych motocykli,
– stoiska z walentynkowymi prezentami,
– amorek,
– fotobudka wraz z ławeczką dla zakochanych, na której będzie można sobie zrobić wspólne romantyczne zdjęcia i od razu zabrać je ze sobą w formie wydrukowanej jako wyjątkowa pamiątka,
– walentynkowa skakanka,
– niezwykłe konkursy z nagrodami
– pokazy ratownictwa medycznego, by móc uratować serce ukochanego
– i inne

– Całe wydarzenie zakończy się akcją społecznościową, gdzie wszyscy uczestnicy utworzą na płycie rynku wielkie serce, które będzie filmowane z powietrza tym samym chcemy pokazać światu jak wiele osób Kocha i Pomaga – dodają organizatorzy zapraszając na swój fanpage. – Poniżej zdjęcia dzieci, które dzięki Charytatywnym Walentynkom otrzymają wsparcie.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa