Kino dla kobiet z gromkim „Sto lat” – FILM, FOTO

Jan Maciej Tetich  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   28 września 2017 15:10

Cała sala pań, które przyszły do Planet Cinema w Oświęcimiu, odśpiewała gromkie „Sto lat” podczas wrześniowego „Kina dla kobiet”. Imprezie patronują Fakty Oświęcim.

Na pierwszej po wakacjach projekcji z dam, Magdalena Etmańska, wicedyrektor kina i organizatorka kobiecego cyklu, przez zupełny przypadek napomknęła, że właśnie dzisiaj obchodzi urodziny.

Na reakcję nie trzeba było długo czekać. Już po chwili sala kinowa rozbrzmiewała głośnym śpiewem, a jubilatce ze wzruszenia łza się w oku zakręciła.

Tulipanowa gorączka

Podczas „Kina dla kobiet” panie obejrzały melodramat „Tulipanowa gorączka”. Najpierw jednak, tradycyjnie, uczestniczyły w quizach i konkursach, tańczyły z instruktorką ze studia Avocado Feet & Dance i słuchały prelekcji na temat kosmetyków polskich.

Jak zawsze wiele uczestniczek nie wyszła z pustymi rękami.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa