Kino dla Kobiet z Brigdet Jones – FOTO

Ola Holowiejczuk  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   29 września 2016 12:27

Trzecią część przygód Bridget Jones obejrzały uczestniczki wrześniowego „Kina dla kobiet” w Planet Cinema w Oświęcimiu. Cyklowi od początku patronuje portal Fakty Oświęcim.


Bridget Jones 3 – brytyjsko-amerykański film fabularny. Kontynuacja Dziennika Bridget Jones i Bridget Jones: W pogoni za rozumem. Film był kręcony od 2 października do 27 listopada 2015 roku.

Wcześniej w kuluarach kina panie odwiedziły stoiska sponsorów i wypełniały kupony, dzięki którym wzięły, już na sali, udział w zabawach i konkursach z nagrodami. Następne spotkanie kobiet odbędzie się w październiku. Będziemy o tym fakcie informować w FO, a także na naszym imprezowym profilu na Facebooku – Dzieje się FO.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .