Kino dla kobiet – Abba, lata 80. i urodziny – FILMY, FOTO

Paweł Wodniak  |   Dzieje się,Fakty  |   28 września 2018 21:05

Na pierwszym po wakacjach „Kinie dla kobiet” w Planet Cinema Oświęcim królowała Abba i lata 80. Było także „Sto lat” dla twórczyni kobiecego cyklu.

Przeniesienie do lat 80. było związane z filmem, na który przyszły panie z Oświęcimia i okolic. „Mamma mia 2” rozbudziła pamięć i wyobraźnię.

Nie zabrakło akcentów jubileuszowych. Otóż właśnie dzisiaj Magdalena Etmańska, wicedyrektor Planet Cinema w Oświęcimiu i twórczyni „Kina dla kobiet”, obchodzi urodziny. Rzec jasna osiemnaste.

Współpracownicy przygotowali dla jubilatki film z życzeniami. Fakty Oświęcim życzą Magdzie samych serdeczności i jednocześnie patronują cyklowi „Kino dla kobiet”.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa