Kilkadziesiąt porcji marihuany u 20-latka

1 Marcin Cichowski  |   Fakty  |   13 kwietnia 2018

Zatorscy policjanci zatrzymali 20-latka, podejrzanego o posiadanie narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli marihuanę, z której można sporządzić ponad 70 porcji narkotyku.

Policjanci patrolujący Podolsze zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę mazdy, którym podróżowało dwóch 20-latków, mieszkańców Doliny Karpia.

Funkcjonariusze wyczuli wydobywającą się z pojazdu woń marihuany, dlatego przy pomocy narkotestu przeprowadzili badanie kierowcy, które nie wykazało, aby prowadził pod wpływem narkotyków.

„Następnie przeprowadzili przeszukanie samochodu, podczas którego  pod jednym z siedzeń ujawnili słoik – informuje aspirant sztabowy Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu – „Znajdował się w nim woreczek foliowy z suszem roślinnym oraz młynek do jego mielenia. Susz i młynek funkcjonariusze zabezpieczyli, a mężczyźni trafili do pomieszczeń dla osób zatrzymanych oświęcimskiej komendy policji”.

Przeprowadzone badanie zabezpieczonego suszu potwierdziło, że jest to marihuana, która mogła posłużyć do sporządzenia ponad 70 porcji narkotyku. Środek odurzający okazał się własnością pasażera.

Za posiadanie narkotyków  grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności.

 

Komentarze
  • 14 kwietnia 2018 00:04

    James Ford

    Pewnie po raz kolejny komentarz usuniecie.
    Wstydzilibyście się, po raz kolejny wydmuchujecie nie wiadomo jaką akcje. Pech chciał, że znam sprawę na bieżąco. Widocznie lepiej od was. Chcecie być szanowanym portalem a wypisujecie brednie…

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa