Kilkadziesiąt porcji amfetaminy w mieszkaniu

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   6 listopada 2019 13:25

Policjanci zatrzymali 26-latka, w którego mieszkaniu znaleźli kilkadziesiąt porcji amfetaminy. Młodemu mężczyźnie grozi teraz kara do 10 lat więzienia.

Kryminalni z oświęcimskiej komendy policji, zajmujący się przestępczością narkotykową, ustalili w czasie jednego z dochodzeń, że 26-letni mieszkaniec Oświęcimia może posiadać większą ilość narkotyków.

Zapukali do drzwi mieszkania młodego mężczyzny. Podczas przeszukania pomieszczeń znaleźli worek z białym proszkiem. 26-latek trafił do policyjnej celi, a biała substancja do badań, które wykazały, że to amfetamina.

„Można z niej było sporządzić kilkadziesiąt porcji narkotyku” – mówi aspirant sztabowa Małgorzata Jurecka, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Prokurator przedstawił mężczyźnie zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków, zagrożony karą do 10 lat więzienia.

„W toku dalszego postępowania policjanci ustalą czy podejrzany trudnił się również rozprowadzaniem narkotyków” – zaznacza policjantka.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa