Reklama
27 czerwca 2026, sobota
Kierująca osobówką podczas wyprzedzania zderzyła się z tirem - FOTO
- Redakcja eFO
- 20 listopada 2023
- 16:40
Reklama
W poniedziałek po południu kobieta jadąca samochodem osobowym podczas manewru wyprzedzania uderzyła w ciągnik siodłowy z naczepą.
Na ulicy Wadowickiej w Głębowicach 22-latka z powiatu wadowickiego zaczęła wyprzedzać toyotą iveco z naczepą, prowadzone przez 38-letniego mieszkańca Gostynia. Wtedy doszło do zderzenia obu pojazdów. Nikomu z uczestników nic się nie stało. Policjanci ukarali kobietę mandatem i punktami.
W Głębowicach osobówka uderzyła w iveco z naczepą. Fot. Policja