Kiełbasa z gwoździami. Uważajcie na swoje czworonogi

Redakcja eFO  |   Fakty  |   7 stycznia 2020 22:08

Dzisiaj podczas spaceru ze swoim psem w okolicy basenu w Kętach kobieta natknęła się na rozsypane kawałki kiełbasy, nafaszerowane gwoźdźmi i drutami.

Pod opublikowaną przez gminę Kęty informacją na profilu facebookowym pojawiły się głosy, że podobne incydenty miały już miejsce wcześniej.

„Na Słonecznej wytruli dwa psy kiełbasą z trutką na szczury” – napisał jeden z internautów.

Gmina Kęty apeluje o szczególną uwagę przy wyprowadzaniu pupili na spacer. Niestety, mimo iż działania zmierzające do okaleczenia zwierząt podlegają karze, nikt nie jest w stanie przewidzieć, gdzie następnym razem nasze psy natkną się na śmiertelną pułapkę.

 

UWAGA!Dziś jedna z mieszkanek podczas spaceru ze swoim pupilem w okolicy basenu w Kętach natknęła się na rozsypane kawałki kiełbasy, nafaszerowane gwoźdźmi i drutami. Może być tego więcej…

Opublikowany przez Info Kęty Wtorek, 7 stycznia 2020

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .