Kibice podarowali prawie 4 tysiące złotych Natalii – FOTO

Ola Holowiejczuk  |   Fakty,Hokej  |   18 września 2021 17:44

3870 złotych podarowali kibice Re-Plastu Unii Oświęcim chorej Natalii. 38-latka ze Stawów Grojeckich leży w śpiączce.

Podczas meczu hokejowego kibice wrzucali do skarbonek pieniądze, by ratować Natalię.

Natalia Komendera

6 sierpnia to data, którą rodzina Natalii zapamięta na zawsze. Dzień wydawałby się taki jak wszystkie. Jednak nie tym razem. Około południa źle się poczuła, miała ból w klatce piersiowej.

 

 

Bliscy wezwali karetkę pogotowia

Badanie EKG przeprowadzone przez lekarza pogotowia było dobre,  dlatego nie było potrzeby przewiezienia jej do szpitala.

„Jednak nikt nie spodziewał się późniejszego rozwoju sytuacji. Mniej więcej godzinę później jej stan na tyle się pogorszył, że wymagała pilnej pomocy lekarskiej” – relacjonuje rodzina.

Z bólu straciła przytomność

Kolejny raz przyjechali medycy. Reanimacja trwała bardzo długo, zawał serca jaki przeszła był rozległy, powodując niedotlenienie mózgu.

 

 

Od 6 sierpnia przebywa w szpitalu na oddziale intensywnej terapii w śpiączce.

„Z racji ciężkiego stanu zdrowia rodzina nie jest w stanie zapewnić należytej opieki w warunkach domowych” – informuje Ewelina Winiarska, która założyła zbiórkę pieniędzy na zrzutka.pl

Stały monitoring, opieka 24 godziny na dobę oraz rehabilitacja, jak i żywienie dojelitowe wymaga nie tylko ogromnej wiedzy, ale i również profesjonalnego podejścia i odpowiednich warunków. „Po wyjściu ze szpitala już za parę dni chcemy umieścić Natalię w ośrodku opiekuńczo-leczniczym jednak nie wszystkie tego typu pobyty są refundowane przez NFZ” – mówią bliscy 38-latki.

 

 

Natalia to cudowna mama dwójki dzieci, córka, żona, kuzynka i koleżanka. Pełna uśmiechu i pozytywnego nastawienia. Zawsze chętna do pomocy innym. Teraz sama jej potrzebuje.

„Zwracamy się z prośbą o wpłatę nawet symbolicznej złotówki. Wasze wsparcie jest w tym momencie jedyną możliwością na przywrócenie Natalii życia do normalności” – dodaje rodzina Natalii.

Rodzina i przyjaciele utworzyli na Facebooku grupę, w której w zamian za datki oferują różne produkty i usługi na zasadach licytacji. Zachęcamy do odwiedzenia grupy i pomocy Natalii Komenderze.

Link do licytacji na FB

 

 

Zobacz również:

Do zdobycia trening hokejowy

 

 

Zobacz również:

Druga porażka biało-niebieskich – FILM, FOTO

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .