Karol Bies z Babic nagrodzony przez TVN

Jola Wodniak  |   Fakty,Fakty mocno sportowe  |   22 września 2020 17:21

Letnia Pozytywka, nagroda przyznawana przez widzów programu Dzień dobry TVN, ma już właściciela. Jest nim 12-letni Karol Bies z Babic.

Chłopiec został doceniony przez widzów programu śniadaniowego za okazanie pomocy 1,5-rocznej Marysi cierpiącej na rdzeniowy zanik mięśniowy. Obecnie Karol przygotowuje się do wyprawy mającej na celu zebranie pieniędzy na leczenie dwuletniego Maciusia Cieślika z Pszczyny.

W głosowaniu zwyciężył Karol Bies

Informację o nagrodzie przekazał mu Damian Michałowski. W tym celu przyjechał do Pszczyny, gdzie Karol na co dzień trenuje. Spotkanie z ekipą Dzień Dobry TVN było dla niego ogromnym zaskoczeniem. Przy okazji wspomniał o kolejnej akcji charytatywnej, którą planuje z kolegami z grupy kolarskiej.

„Będziemy jechać dla Maciusia Cieślika z Pszczyny, który też ma SMA. Mamy zamiar przejechać dla niego 200 kilometrów trzeciego i czwartego października” – mówi Karlos.

 

Mamy dla Was ważną informację 🙂 Wyprawa STOPSMA dla Maciusia odbędzie się 3-4 październik.Skarbonka zapełnia się…

Opublikowany przez Szosowe wsparcie na życiowym starcie Środa, 16 września 2020

 

Jaki jest przepis na pokonanie tak dużego dystansu?

„Jechać nie za szybko, to przede wszystkim, bo od razu siły zmarnujemy, pić dużo wody” – zdradził młody babiczanin.

Nad przygotowaniami czuwa trener Karola i całej grupy, czyli Klaudiusz Migdoł. Jak wspomina swój pierwszy trening z chłopcem?

„Szczególnie go zapamiętałem, dlatego że to jest zawodnik, który pseudonim zyskał na tym pierwszym swoim treningu. My go nazywamy Karlos. A dlaczego? Bo jest szczególnie uśmiechnięty, taki radosny” – opowiedział Damianowi Michałowskiemu.

Reportaż Dzień dobry TVN z Pszczyny można obejrzeć na dziendobry.tvn.pl

Wspomóc akcję można wpłacając dowolne datki na siepomaga.pl/stopsma

Można też umieścić swoje logo na koszulce – wystarczy przy wpłacie na siepomaga.pl/stopsma zrobić dopisek w komentarzu z nazwą firmy lub kontaktem do siebie. Organizatorzy skontaktują się i uzgodnią szczegóły.

 

 

Masz firmę i chcesz wesprzeć Maciusia chorego na SMA? Zamieść swoje logo na koszulce, którą Karlos będzie miał na sobie…

Opublikowany przez Szosowe wsparcie na życiowym starcie Środa, 16 września 2020

 

 

Zobacz również:

Pokonali 200 kilometrów, aby pomóc Marysi chorej na SMA – FILM

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa