Karny Łoś na miejscu dla rodziców z dziećmi

10 Marcin Cichowski  |   Fakty,Karne łosie  |   22 lutego 2016

– Typ stoi na miejscu dla rodziców z dziećmi, to pracownik galerii Niwa. Można sprawdzić – stoi tam co drugi dzień przez cały dzień – pisze Czytelnik.

Następne zdjęcie przesłał również nasz Czytelnik.

Karny Łoś

Fot. Czytelnik

Zapraszamy do przesyłania kolejnych nominacji do tytułu Karny Łoś na adres redakcja@faktyoswiecim.pl dołączając krótki opis.

Komentarze
 • 23 lutego 2016 00:28

  Sonia

  dziwne, że Sfera czy Silesia radzą sobie z tym problemem, tyylkko Niwa nie – to galeria powinna zrobic porządek z pracwonikami, którzy przyjeżdżają do pracy na 12 godzin. Często jest tak, że faktycznie parkują gdzie popadnie, często pod samym wejściem, a potem się człowieku męcz… Widze codziennie, jak jeszcze sklepy sa zamknięte, a parking główny jest pełny, więc kto tam parkuje? – oczywiście, że pracownicy sklepów, chyba zapominają, że należałoby ułatwić klientowi szybkie dotarcie do sklepów, a nie utrudniać…

 • 23 lutego 2016 08:29

  pracownica niwy

  ten Pan juz kilka dni temu zmienił miejsce parkowania, chyba ktoś mu doniósł, że mu fotki cykają hahah

 • 23 lutego 2016 08:31

  Kat

  a ja bym chętnie zobaczył rejestrację tego kogoś…. mysli, że znaczek na samochodzie mu pozwala cały dzień stać na tym miejscu, ale – przecież do pracy się ktoś spieszył, hehe

 • 23 lutego 2016 08:39

  Joanna

  Tak a ludzie którzy dojezdzaja do pracy to gdzie mają parkować? Proszę nie wprowadzać w błąd. Pracowałam w sferze – tak samo przed otwarciem galerii korki by dojezdzajacy do pracy mogli zaparkować. Zapraszam o 9.40 pod silesie gdzie aktualnie pracuję. To samo. Można spróbować wyznaczyć parking dalej ale jednocześnie bądźmy ludźmi. Gdyby nie te samochody i Ci ludzie kto miałby obsługiwać Jaśnie Panią w sklepie? Niech robole siedzą po 12 godzin a gow…. Mi do tego jak długo będzie dojeżdżać później komunikacja do domu bo Jaśnie Pani nie potrafi znaleźć miejsca parkingowego. Nie umiem ogarnąć tej mowy zawiści. Bo parking pełny…. To może jak tak źle, że ludzie tam są parkują – proszę samej dać przykład i przyjść na nogach? Po prostu zero zrozumienia dla pracujących. Zero. Obsługiwać i usługiwać jak murzyni żeby przyciągać klienta oczywiście klient nasz Pan- i ani cienia wątpliwości, że trzeba karać za to, że parkują. Bo jakim prawem.

  • 13 marca 2016 11:05

   Marta_Wojtyczka

   Jest to winna zarządzających takimi centrami handlowymi . Dam przykład Kaufland Oświęcim tam pracownicy mają swój parking dało się ??? A nich spróbuje ktoś zaparkować mandat murowany !!

 • 23 lutego 2016 08:47

  Maniek

  To pewnie baba;)

 • 23 lutego 2016 10:36

  Jerry

  Sonia, jak znalezienie miejsca parkingowego jest dla Ciebie problemem, to załatw sobie kartę dla inwalidy. Myślę, że z Twoim tokiem rozumowania komisja nie będzie miała wątpliwości, że takowa Ci się należy.
  PS Nie bronię pracownika, którego auto widnieje na zdjęciu. Chciałbym tylko, żeby było wiecej szacunku i uprzejmisci względem siebie, zarówno pracowników galerii jak i klientów.

 • 23 lutego 2016 11:36

  Ziomek

  Sonia jak masz problem to wsiadaj do mzk wysiądziesz pod samym wejsciem.

 • 23 lutego 2016 15:25

  Piotr KOS

  hmm pracownicy tak samo muszą zaparkować to jest fakt. Niech parkują zgodnie z przeznaczeniem. Miejsce dla rodziców z dziećmi po to jest szersze, bo żeby wypiąć, wyciągnąć, posadzić, zapiąć dziecko, trzeba całkowicie otworzyć drzwi. Takie miejsca służą temu żeby uniknąć stresu potencjalnego obicia samochodu obok.. Wiele osób ma to w głębokim poważania. Mnie jednak zależy żeby nie obić nikomu samochodu drzwiami, sam również nie chciałbym mieć obitego…

  BTW, miejsca pod niwą często brakuje, bo wielu ludzi nie potrafi parkować, a tam gdzie mogą stać 3 samochody, stoją dwa. Niestety na egzaminach nie ma już obowiązkowego parkowania między pachołkami i to są efekty.. Zbierajmy galerię takich co zajmują dwa miejsca pod niwą, oraz przykłady gdzie 3 duże samochody pięknie się mieszczą.. Będzie wesoło 😉

 • 13 marca 2016 11:29

  Maja Do Marta Wojtyczna

  zgadzam się, w Kauflaku się da, brawo dla nich!

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa