Karambol w Zaborzu

Jan Maciej Tetich  |   Fakty  |   28 lipca 2020 12:10

Trzy rozbite samochody osobowe i jedna ciężarówka, to efekt chwili nieuwagi za kierownicą. Karambol w Zaborzu spowodował 50-letni kierowca ciężarowego dafa.

Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulic Zatorskiej i Kalinowej. 50-latek z powiatu mieleckiego, nie zachował należytej ostrożności za kierownicą ciężarówki.

Mężczyzna najechał na tył mercedesa, prowadzonego przez 50-letnią oświęcimiankę, ten uderzył w renaulta, kierowanego przez 22-latkkę z gminy Chełmek, z kolei renault dobił do forda, za kierownicą którego siedział 27-latek z Libiąża.

Szczęśliwie wszyscy wyszli z karambolu bez szwanku. Sprawca kolizji dostał mandat i punkty karne.

„Apelujemy o zachowanie szczególnej uwagi i koncentracji za kierownicą. Kierowca, który skupia się na jeździe, potrafi w porę zareagować i mieć możliwość uniknięcia zdarzenia drogowego” – mówi aspirant sztabowa Małgorzata Jurecka, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa