Karambol w Bulowicach. Utrudnienia na krajówce – FOTO

0 Paweł Wodniak  |   Fakty  |   12 czerwca 2018

Do zderzenia trzech samochodów doszło dzisiaj po godzinie 17 na drodze krajowej nr 52. Karambol wydarzył się w Bulowicach.

Pojazdy zderzyły się na ulicy Bielskiej, nieopodal remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Bulowicach. Policjanci z oświęcimskiej drogówki dokonali już wstępnych ustaleń okoliczności karambolu.

Wynika z nich, że bielszczanin jadący citroenem, z nieustalonych przyczyn zjechał na lewy pas ruchu. Tam uderzył w opla. Kierująca nim kobieta zderzyła się z podążającym za citroenem fiatem, a fiat uderzył w drzewo.

Służby ratownicze powiadomili i akcję ratunkową rozpoczęli bulowiccy strażacy. Musieli użyć specjalistycznych narzędzi hydraulicznych, by wydobyć z pojazdu jedną z osób poszkodowanych.

Do Szpitali Powiatowych w Oświęcimiu i Wadowicach zespoły ratownictwa medycznego zabrały kierowcę opla i kierującą fiatem.

Droga krajowa nr 52, łącząca Bielsko-Białą z Krakowem, była zablokowana. Służby wprowadziły objazdy. Utrudnienia powinny się zakończyć około godziny 20.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa