Karambol na niebezpiecznym skrzyżowaniu – FOTO

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   15 października 2020 16:41

Dzisiaj po południu na niezwykle niebezpiecznym skrzyżowaniu ulic Śniadeckiego i Tysiąclecia doszło do karambolu. Zderzyły się trzy samochody.

Była godzina 14.30. Mieszkanka powiatu wadowickiego skręcała z ulicy Tysiąclecia w lewo. Nie ustąpiła pierwszeństwa peugeotowi, za kierownicą którego siedział mieszkaniec Poręby Wielkiej.

Doszło do zderzenia. Oba pojazdy uderzyły jeszcze w opla, prowadzonego przez oświęcimianina.

„Nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń” – poinformowała Fakty Oświęcim aspirant sztabowa Małgorzata Jurecka, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Skrzyżowanie na którym doszło do karambolu, jest jednym z większych w Oświęcimiu. Mimo oznakowania wielu kierowców sugeruje się faktem, że ulica Tysiąclecia jest dość szeroka i sprawia wrażenie drogi z pierwszeństwem przejazdu. Tak niejednokrotnie tłumaczyli się policjantom sprawcy kolizji i wypadków, głównie spoza Oświęcimia.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Jak oceniasz ofertę kulturalną powiatu?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .