Karambol na krajówce – FOTO

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   22 września 2020 13:43

Na drodze krajowej nr 52 w Kętach zderzyły się cztery samochody. Karambol spowodował 78-letni senior. Mężczyzna doznał niegroźnych obrażeń ciała.

Do zdarzenia doszło na ulicy Kościuszki. 78-latek z Bielska-Białej najechał skodą na tył forda, ten uderzył w peugeota, który z kolei wjechał w volkswagena.

„Kierująca volkswagenem zatrzymała się przed skrzyżowaniem, gdyż samochód jadący przed nią przednią skręcał w lewo na skrzyżowaniu” – mówi aspirant sztabowa Małgorzata Jurecka, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Do szpitala ratownicy medyczni przewieźli seniora, który doznał potłuczeń. Okazało się, że obrażenia nie były groźne. Dlatego poważnie wyglądający karambol policjanci zakwalifikowali jako kolizję drogową.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa